Pronađeno
460
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.451 €
1.627 €/m²
90 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.415 €/m²
Dvosoban
·
106 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
3min
10min
38min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.000 €
1.824 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
10 €/m²
120 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
9 €/m²
266 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
7 €/m²
269 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
7 €/m²
251 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
4zida
4.000 €
6 €/m²
700 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.800 €
2.678 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
212.000 €
2.208 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.300 €
2.210 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.500 €
2.211 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.500 €
2.209 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
2.214 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.500 €
2.210 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.200 €
2.210 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.400 €
2.200 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
231.049 €
2.718 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
371.000 €
2.222 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 23