Pronađeno
460
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.900 €
1.803 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.090.000 €
4.187 €/m²
6 soba
·
738 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
391.400 €
1.118 €/m²
350 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
1.109 €/m²
Petosoban
·
223 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
680.000 €
2.957 €/m²
Četvorosoban
·
230 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
4min
6min
6min
22min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
1.480 €/m²
Trosoban
·
167 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
5min
7min
9min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
875.000 €
1.591 €/m²
Petosoban
·
550 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.720 €/m²
157 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390.000 €
1.726 €/m²
Četvorosoban
·
226 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.200 €
2.097 €/m²
167 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.650 €
2.419 €/m²
66 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.100 €
2.575 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
2.878 €/m²
Trosoban
·
139 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
4min
6min
3min
39min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.576 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
2min
1min
1min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.550 €
4.142 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
2.298 €/m²
6 soba
·
161 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
2.711 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000.000 €
1.818 €/m²
550 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
4.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
432.000 €
4.408 €/m²
Dvosoban
·
98 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
979
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
244.800 €
979 €/m²
250 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 23