Pronađeno
460
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
367.750 €
2.163 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
193.250 €
2.884 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.700 €
2.885 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.800 €
1.931 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
401.700 €
2.678 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
1.567 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
281.822 €
2.273 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
267.800 €
1.217 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
427.450 €
1.191 €/m²
Petosoban
·
359 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
504.700 €
1.558 €/m²
Petosoban
·
324 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.800 €
3.583 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.667 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850.000 €
1.812 €/m²
Četvorosoban
·
469 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.364 €/m²
Trosoban
·
66 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
1.091 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420.000 €
1.400 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
1.182 €/m²
Petosoban
·
296 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
276.900 €
2.977 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
216.300 €
1.272 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
741
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.000 €
741 €/m²
Trosoban
·
139 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 23