Pronađeno
460
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
286.000 €
2.600 €/m²
Petosoban
·
110 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.500 €
1.500 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
5min
5min
3min
41min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
4zida
566.500 €
430 €/m²
1316 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.500 €
2.293 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
319.000 €
1.491 €/m²
214 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.200 €
2.782 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
7 €/m²
10 soba
·
235 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.100 €
12 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
4zida
2.400 €
5 €/m²
450 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
6 €/m²
260 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
6 €/m²
160 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
7 €/m²
10 soba
·
140 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
5min
6min
17min
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
120 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
16 €/m²
10 soba
·
80 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
9 €/m²
215 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
11 €/m²
Trosoban
·
180 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
273.300 €
2.971 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
312.900 €
2.086 €/m²
Trosoban
·
150 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 20 od 23