Pronađeno
460
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
5 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
20
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
20 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
6 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
4min
1min
1min
24min
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
14 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
4min
11min
13min
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
15 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
5
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
721.000 €
1.143 €/m²
9 soba
·
631 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
8min
2min
34min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.231 €/m²
Dvosoban
·
104 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
7min
3min
33min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.707 €/m²
82 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
1.677 €/m²
129 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.800 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
24 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
121 €/m²
Jednosoban
·
594 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
680.000 €
3.931 €/m²
Petosoban
·
173 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
721.000 €
1.602 €/m²
450 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.500 €
2.253 €/m²
160 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
721.000 €
1.628 €/m²
11 soba
·
443 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
293.550 €
1.779 €/m²
Petosoban
·
165 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 23