Pronađeno
460
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.000 €
2.517 €/m²
Jednoiposoban
·
60 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
2.575 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
2.207 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.642 €
2.744 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
281.490 €
3.060 €/m²
Troiposoban
·
92 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.980 €
2.266 €/m²
Petosoban
·
124 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
273.614 €
2.207 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.000 €
2.269 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.950 €
2.266 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
237.900 €
2.266 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.570 €
2.449 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.300 €
2.266 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.550 €
2.575 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.250 €
2.575 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.400 €
2.266 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.550 €
2.421 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.550 €
2.462 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
436.000 €
2.565 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.500 €
2.625 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
2.629 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 23