Pronađeno
460
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
2.296 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
224.321 €
2.639 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.460 €
2.962 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.515 €
2.917 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.280 €
2.923 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
2.632 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
4min
2min
3min
5min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.150 €
2.678 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
38 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.990 €
2.266 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.950 €
2.832 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
231.000 €
2.817 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.500 €
2.842 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.000 €
2.982 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.350 €
2.938 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.300 €
2.964 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.130 €
2.808 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
283.560 €
2.808 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.570 €
3.008 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.250 €
2.963 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.960 €
3.015 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 23