Pronađeno
460
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
2.750 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.600 €
2.769 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.600 €
3.184 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.600 €
3.289 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.900 €
2.602 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.550 €
2.743 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.900 €
2.753 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
324.950 €
3.316 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.360 €
2.270 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.360 €
2.347 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
272.800 €
2.200 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.000 €
2.370 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
2.301 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
442.900 €
3.054 €/m²
Petosoban
·
145 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
244.700 €
2.549 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.660 €
3.153 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.990 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.100 €
2.677 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.940 €
2.580 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.690 €
2.612 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 23