Pronađeno
460
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
289.330 €
3.046 €/m²
Troiposoban
·
95 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
224.400 €
2.640 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
256.080 €
2.640 €/m²
Dvosoban
·
97 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.500 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.500 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
213.840 €
2.640 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.050 €
2.781 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
2.366 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.803 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
3.531 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
3.429 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
430.000 €
2.966 €/m²
Petosoban
·
145 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.890 €
3.042 €/m²
Jednosoban
·
21 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
2.308 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.200 €
2.059 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
224.400 €
2.737 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.500 €
2.738 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.600 €
2.724 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.800 €
2.636 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 23