Pronađeno
460
oglasa
Sačuvaj pretragu
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.600 €
6 €/m²
Petosoban
·
247 m²
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
219.439 €
2.709 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
360.000 €
2.156 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.949 €
2.575 €/m²
Dvosoban
·
35.32 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
278.100 €
1.391 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
340.000 €
2.595 €/m²
Petosoban
·
131 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
412.000 €
3.850 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine-mojdom.com
806 €
3 €/m²
6 soba
·
243 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
137.500 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
470.000 €
3.092 €/m²
Petosoban
·
152 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.600 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
129 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
212.800 €
3.176 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
15 €/m²
Petosoban
·
131 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
4min
1min
3min
12min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
16 €/m²
100 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
13 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
15 €/m²
Trosoban
·
105 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 23