Pronađeno
129
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
125.000 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
165.000 €
2.463 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
444.960 €
3.090 €/m²
6 soba
·
144 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
118.450 €
3.589 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
252.350 €
3.004 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
187.975 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
87.550 €
3.019 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
5.7k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
878.080 €
5.665 €/m²
Petosoban
·
155 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
4.9k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
664.620 €
4.923 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
381.100 €
3.811 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
142.760 €
3.399 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280.160 €
4.120 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
139.000 €
2.397 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
211.000 €
4.396 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
7 €/m²
14 m²
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
122.000 €
3.486 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
212.200 €
1.396 €/m²
152 m²
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
106.090 €
2.720 €/m²
Trosoban
·
39 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
360.500 €
3.679 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
167.270 €
2.884 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 7