Pronađeno
147
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
133.720 €
2.523 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
133.900 €
3.188 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
432.600 €
3.328 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
152.440 €
2.823 €/m²
Četvorosoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
19.000 €
1.462 €/m²
13 m²
nekretnine
3.000 €
9 €/m²
350 m²
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.700 €
8 €/m²
Dvosoban
·
331 m²
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 8