Pronađeno
147
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
187.720 €
2.888 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
157.270 €
2.859 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.850 €
3.404 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
149.350 €
2.715 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
159.800 €
2.905 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
143.080 €
3.180 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
128.450 €
2.854 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.310 €
3.050 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.140 €
2.771 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
155.520 €
2.636 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
129.530 €
2.816 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
140.080 €
2.859 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
133.000 €
2.375 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
166.860 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
103.000 €
2.861 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
360.500 €
5.007 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
168.400 €
2.631 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
145.620 €
2.972 €/m²
Trosoban
·
49 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130.980 €
2.298 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.600 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Somborski bulevar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 8