Pronađeno
205
4zida
500 €
13 €/m²
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Socijalno
3min
1min
1min
16min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
411.000 €
2.065 €/m²
Četvorosoban
·
199 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
9 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
345.250 €
3.753 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200 €
9 €/m²
Jednosoban
·
23 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330 €
13 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
2.500 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
15
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
950 €
15 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
12 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
286.900 €
2.759 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
vinson-nekretnine.com
500 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
22.500 €
1.406 €/m²
16 m²
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
100 €
9 €/m²
11 m²
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.300 €
6 €/m²
Jednosoban
·
220 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
8 €/m²
60 m²
·
3/3 sprat
halooglasi
80 €
6 €/m²
13 m²
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 11