Pronađeno
205
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
2.015 €/m²
Trosoban
·
67 m²
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
395.000 €
2.182 €/m²
Petosoban
·
181 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
2.711 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
1.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
1.818 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
1.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.800 €
1.559 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
17
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
17 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210 €
9 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
320 €
8 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
16
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
16 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
12 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
11 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
16
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
16 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›