Pronađeno
205
oglasa
Sačuvaj pretragu
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
11 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
10 €/m²
Trosoban
·
41 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
13 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.220 €
2.382 €/m²
32 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
4min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
2.452 €/m²
63 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
4min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.950 €
2.575 €/m²
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Socijalno
4min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
3.135 €/m²
69 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380 €
10 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
520 €
9 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
15
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
15 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
13 €/m²
Jednosoban
·
23 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
107.000 €
2.816 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
4.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.000 €
4.630 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.900 €
2.733 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
59.000 €
3.688 €/m²
Jednosoban
·
16 m²
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.000 €
2.583 €/m²
Jednoiposoban
·
24 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.000 €
2.379 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 11