Pronađeno
205
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
3.433 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
153.600 €
3.657 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
252.490 €
2.970 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.700 €
3.300 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
77.250 €
2.971 €/m²
Dvosoban
·
26 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
137.500 €
3.056 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
4.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.600 €
4.578 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.600 €
2.943 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/1 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
136.990 €
3.605 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
188.500 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.850 €
2.207 €/m²
Trosoban
·
91 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.250 €
3.162 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
445.000 €
3.090 €/m²
Petosoban
·
144 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400.500 €
4.500 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.760 €
3.822 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
111.240 €
3.272 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
228.660 €
2.060 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.420 €
3.852 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
96.300 €
3.852 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
216.300 €
2.884 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
3/10 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 11