Pronađeno
205
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
2.609 €/m²
Troiposoban
·
92 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
realhouse.rs
3.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
241.940 €
3.666 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
4min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
244.800 €
3.654 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
4min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.890 €
3.998 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
4min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
436.700 €
3.670 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 11