Pronađeno
205
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
3.611 €/m²
Garsonjera
·
18 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
3min
3min
1min
17min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.270 €
2.476 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.790 €
3.421 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.026 €
3.966 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.308 €
3.978 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
129.800 €
2.596 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
3.043 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
4min
3min
1min
17min
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.050 €
3.863 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
5min
4min
1min
17min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.050 €
3.311 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Socijalno
3min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.830 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
3min
1min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
3.169 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
4min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.400 €
3.870 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
4min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
3.039 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
4min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.740 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
1min
1min
1min
18min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.808 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
3.333 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
5min
1min
1min
14min
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
218.400 €
4.121 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.650 €
3.661 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
2.961 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
238.000 €
2.800 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 11