Pronađeno
57
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.990 €
2.306 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.927 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
2.704 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.150 €
2.714 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
3.433 €/m²
Trosoban
·
63 m²
Novi Sad
›
Severni Telep
3min
3min
4min
22min
Pogledaj oglas →
4.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.500 €
4.232 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.155 €
3.143 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
367.200 €
2.623 €/m²
6 soba
·
140 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
249.000 €
2.349 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.960 €
2.833 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.400 €
2.831 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
5min
6min
2min
20min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.800 €
2.136 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Severni Telep
5min
7min
7min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.200 €
2.538 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.900 €
3.253 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
52 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.818 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3