Pronađeno
481
4zida
789.800 €
2.781 €/m²
284 m²
4zida
1.010.400 €
3.090 €/m²
327 m²
4zida
932.800 €
2.200 €/m²
424 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
3min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
558.800 €
2.200 €/m²
254 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
865.200 €
1.803 €/m²
480 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
4min
1min
4min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
620.400 €
2.200 €/m²
282 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
632.000 €
2.548 €/m²
248 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Salajka
7min
2min
2min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
624.550 €
2.776 €/m²
225 m²
4zida
708.125 €
2.575 €/m²
275 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
3min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
638.600 €
2.575 €/m²
248 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.599 €/m²
161 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
9 €/m²
Dvosoban
·
29 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
10 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
10 €/m²
Troiposoban
·
115 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
10 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
4min
6min
4min
20min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 25