Pronađeno
481
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
138.130 €
3.139 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
442.330 €
3.160 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
337.750 €
3.186 €/m²
Dvosoban
·
106 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
90.640 €
2.060 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.900 €
2.676 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.720 €
3.153 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
4.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
493.000 €
4.651 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
502.125 €
2.575 €/m²
Petosoban
·
195 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
4.394 €/m²
Četvorosoban
·
66 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
6.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
618.000 €
6.645 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.338.000 €
3.878 €/m²
345 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
4min
6min
4min
20min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.000 €
1.637 €/m²
157 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
5.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
565.000 €
5.231 €/m²
108 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
4min
6min
4min
20min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
470.000 €
2.701 €/m²
7 soba
·
174 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
391.400 €
870 €/m²
450 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
495.000 €
3.000 €/m²
Četvorosoban
·
165 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.421 €/m²
Petosoban
·
190 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
4.167 €/m²
Trosoban
·
108 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
1.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.200 €
1.554 €/m²
105 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
530.000 €
1.611 €/m²
Petosoban
·
329 m²
Novi Sad
›
Salajka
3min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 25