Pronađeno
481
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.677 €
3.078 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.610 €
3.107 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.610 €
3.181 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Salajka
4min
2min
6min
23min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
177.162 €
3.055 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
227.889 €
3.080 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Salajka
4min
2min
6min
23min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.912 €
3.107 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Salajka
4min
2min
6min
23min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.100 €
3.195 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
4min
6min
4min
20min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.200 €
3.195 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Salajka
4min
6min
4min
20min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.840 €
2.930 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
3.659 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.120 €
2.575 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
3min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.000 €
2.556 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.700 €
2.758 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.050 €
3.311 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.410 €
2.558 €/m²
Dvoiposoban
·
76 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
252.010 €
2.377 €/m²
Troiposoban
·
106 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.889 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
2.670 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.200 €
2.814 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.085 €
2.948 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 25