Pronađeno
481
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
2.167 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
2.330 €/m²
Trosoban
·
103 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
2.965 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
304.060 €
2.472 €/m²
Troiposoban
·
123 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
2.500 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
3min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.680 €
2.371 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.923 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
2.738 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.705 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
4min
6min
4min
20min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.700 €
2.490 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.960 €
2.581 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
264.000 €
2.400 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.570 €
2.823 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
273.930 €
2.584 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.250 €
2.842 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.730 €
2.818 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.470 €
2.869 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.382 €
2.567 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 20 od 25