Pronađeno
481
4zida
638.000 €
2.163 €/m²
295 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
2.060 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
207.650 €
2.884 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
199.680 €
3.072 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
612.850 €
1.226 €/m²
Petosoban
·
500 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
10 €/m²
104 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
2.674 €/m²
Dvoiposoban
·
43 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
3.768 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
16
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
16 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.500 €
3.202 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.080 €
3.184 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.110 €
3.136 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.400 €
2.800 €/m²
Trosoban
·
103 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
3min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
3.095 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.300 €
2.677 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.900 €
2.059 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
2.625 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.879 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 25