Pronađeno
481
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
257.500 €
3.179 €/m²
Dvoiposoban
·
81 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000 €
10 €/m²
100 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
200 €
7 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.450 €
13 €/m²
Petosoban
·
108 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
270.400 €
2.600 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
169.500 €
3.459 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
130.000 €
3.333 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
6/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
135.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
178.200 €
3.072 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
140.000 €
3.182 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
1.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
205.000 €
1.708 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
200.000 €
1.587 €/m²
Petosoban
·
126 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
255.000 €
1.417 €/m²
4.5 soba
·
180 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
200.000 €
2.041 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
337.600 €
3.343 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
132.340 €
2.595 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
540.000 €
3.375 €/m²
Troiposoban
·
160 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 25