Pronađeno
481
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.440 €
2.060 €/m²
Trosoban
·
74 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.600 €
2.641 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
2.619 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Salajka
4min
2min
3min
17min
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260 €
11 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
7 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
10 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.000 €
3.800 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
181.000 €
2.873 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
136.300 €
2.163 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.250 €
2.207 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
316.700 €
2.575 €/m²
Petosoban
·
123 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
141.350 €
2.280 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
18
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
690 €
18 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
13 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400.000 €
0 €/m²
1400 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.000 €
3.174 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 25