Pronađeno
481
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.500 €
2.906 €/m²
Garsonjera
·
16 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.600 €
2.442 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
334.750 €
2.595 €/m²
Dvosoban
·
129 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
192.600 €
3.106 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.800 €
2.420 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
3min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.000 €
2.935 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.200 €
3.604 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.100 €
3.184 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.660 €
3.876 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
192.000 €
3.048 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.990 €
3.914 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
8min
6min
7min
32min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.400 €
2.914 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.060 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.500 €
3.147 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.200 €
3.132 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
192.200 €
3.151 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.200 €
3.170 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.460 €
3.103 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
3.077 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
3.169 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
3min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 25