Pronađeno
481
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
3.564 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.560 €
3.080 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.900 €
3.193 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
3.256 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.620 €
3.200 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
6min
4min
20min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.500 €
2.741 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.675 €
2.732 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.300 €
2.761 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.500 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
3.243 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.000 €
3.163 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
3.053 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.500 €
3.079 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.640 €
3.104 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.380 €
2.384 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
232.420 €
3.141 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
304.260 €
3.137 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.370 €
3.006 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
332.350 €
3.135 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
438.030 €
3.151 €/m²
Petosoban
·
139 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 25