Pronađeno
481
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
367.200 €
3.636 €/m²
4.5 soba
·
101 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.505 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.750 €
2.517 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.500 €
3.058 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.430 €
3.309 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.875 €
3.308 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.600 €
3.079 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.350 €
2.531 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.500 €
2.700 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
187.200 €
2.400 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
375.000 €
3.074 €/m²
Petosoban
·
122 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
2.398 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
2.750 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.750 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
2.750 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.500 €
2.500 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.500 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
2.500 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.250 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.254 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 25