Pronađeno
563
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.000 €
2.474 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
2.755 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
259.560 €
3.605 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.950 €
3.350 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.250 €
3.169 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.150 €
3.263 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.200 €
3.153 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.250 €
3.142 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.200 €
3.048 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.050 €
3.348 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.900 €
3.198 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.750 €
3.095 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.700 €
3.114 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.700 €
2.995 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
214.400 €
2.859 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
2.932 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
1min
20min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.130 €
3.262 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.800 €
3.096 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.700 €
3.121 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 29