Pronađeno
563
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.600 €
3.058 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.630 €
3.557 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.400 €
3.172 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
3.037 €/m²
Dvosoban
·
78 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.280 €
3.830 €/m²
Garsonjera
·
16 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.700 €
2.883 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.222 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.670 €
3.450 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.500 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
4min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
3.265 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
4min
3min
4min
9min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
383.700 €
3.224 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
249.000 €
2.798 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
630.000 €
3.103 €/m²
Petosoban
·
203 m²
·
7/9 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.500 €
2.424 €/m²
Petosoban
·
119 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.740 €
3.399 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
2/10 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
2.463 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
2.110 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390.000 €
3.305 €/m²
Četvorosoban
·
118 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.500 €
2.693 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.900 €
2.967 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 7 od 29