Pronađeno
563
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
3.267 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
227.500 €
2.993 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.000 €
3.092 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.000 €
3.317 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.000 €
3.220 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.800 €
3.477 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.500 €
3.281 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
213.800 €
3.239 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
3.433 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
214.400 €
3.200 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.471 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
4min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.234 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
4min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
2.182 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.820 €
3.342 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.150 €
2.427 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
1min
20min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
285.800 €
2.575 €/m²
Troiposoban
·
111 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.450 €
2.790 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.570 €
3.286 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.830 €
3.296 €/m²
Troiposoban
·
67 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Sajmište
4min
3min
4min
4min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
218.900 €
3.172 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 29