Pronađeno
565
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.700 €
3.114 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.700 €
2.995 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
214.400 €
2.859 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
2.932 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
1min
20min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.130 €
3.262 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.800 €
3.096 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.700 €
3.121 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.700 €
3.303 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.600 €
2.740 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.800 €
2.531 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.050 €
2.781 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
2.395 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
6min
3min
1min
6min
Pogledaj oglas →
2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.975 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.100 €
2.947 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
214.500 €
2.860 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.900 €
3.270 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.100 €
3.148 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.900 €
3.153 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.650 €
3.738 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.500 €
3.135 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 29