Pronađeno
565
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
630.000 €
3.103 €/m²
Petosoban
·
203 m²
·
7/9 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.500 €
2.424 €/m²
Petosoban
·
119 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.740 €
3.399 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
2/10 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
2.463 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
2.110 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.500 €
2.693 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.900 €
2.967 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.500 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
8/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
207.029 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
1min
6min
2min
14min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.100 €
3.300 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
2/10 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.000 €
3.216 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.448 €
3.422 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.603 €
3.481 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.293 €
3.582 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
2.472 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
2.816 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
3.023 €/m²
Dvoiposoban
·
43 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
208.147 €
2.739 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
1min
20min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.102 €
2.922 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.200 €
2.900 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 29