Pronađeno
565
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.820 €
3.342 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.150 €
2.427 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
1min
20min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
285.800 €
2.575 €/m²
Troiposoban
·
111 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.450 €
2.790 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.570 €
3.286 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.830 €
3.296 €/m²
Troiposoban
·
67 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Sajmište
4min
3min
4min
4min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
218.900 €
3.172 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.600 €
3.058 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.630 €
3.557 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.400 €
3.172 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
3.363 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
3.037 €/m²
Dvosoban
·
78 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.280 €
3.830 €/m²
Garsonjera
·
16 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.700 €
2.883 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.222 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.670 €
3.450 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.500 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
4min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
3.265 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
4min
3min
4min
9min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
383.700 €
3.224 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
249.000 €
2.798 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 29