Pronađeno
565
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.550 €
2.824 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.081 €/m²
Troiposoban
·
99 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
3.300 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
3.090 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.000 €
3.714 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.870 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.315 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
3.267 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
227.500 €
2.993 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.000 €
3.092 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.000 €
3.317 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.000 €
3.220 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.800 €
3.477 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.500 €
3.281 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
213.800 €
3.239 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
3.433 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
214.400 €
3.200 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.471 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajmište
4min
9min
5min
21min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.234 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
5min
4min
1min
13min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
2.182 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Sajmište
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 29