Pronađeno
81
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
539.500 €
1.615 €/m²
Petosoban
·
334 m²
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
305.000 €
1.981 €/m²
Petosoban
·
154 m²
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
1.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400.000 €
1.347 €/m²
Petosoban
·
297 m²
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.550 €
14 €/m²
112 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajlovo
9min
15min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.500 €
5 €/m²
700 m²
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
2.000 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
2.000 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajlovo
9min
15min
24min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.000 €
2.000 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sajlovo
9min
15min
24min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.700 €
1.810 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.540 €
2.013 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sajlovo
9min
15min
24min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.750 €
1.750 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.510 €
2.039 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
177.400 €
2.039 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.960 €
2.036 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.200 €
2.047 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
2.164 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.200 €
1.800 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sajlovo
9min
23min
34min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.700 €/m²
Garsonjera
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.570 €
2.229 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sajlovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5