Pronađeno
190
oglasa
Sačuvaj pretragu
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
15
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
15 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
11 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
9 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
18.800 €
1.343 €/m²
14 m²
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
22.000 €
2.200 €/m²
10 m²
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
278.000 €
3.055 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
870.000 €
2.138 €/m²
Petosoban
·
407 m²
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
113.300 €
2.138 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
51.500 €
2.711 €/m²
Jednosoban
·
19 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
10 €/m²
Troiposoban
·
157 m²
·
10. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330 €
7 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
7/4 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
11 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230 €
10 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
325.000 €
2.754 €/m²
Četvorosoban
·
118 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 10