Pronađeno
190
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
247.200 €
2.472 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
309.700 €
3.193 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
217.450 €
2.939 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
590 €
10 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
890 €
10 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
11 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
12 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.400 €
4.541 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
1.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.935 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
7. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
104.150 €
3.591 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
10 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
3.273 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.800 €
3.363 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 10