Pronađeno
190
halooglasi
458.300 €
2.326 €/m²
197 m²
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
6 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
473.800 €
3.180 €/m²
Petosoban
·
149 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
141.830 €
4.171 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
203.000 €
3.030 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
48.000 €
2.526 €/m²
Jednosoban
·
19 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
214.400 €
3.200 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
174.920 €
2.868 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
242.000 €
2.782 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
283.250 €
2.380 €/m²
Petosoban
·
119 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
153.500 €
2.693 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.300 €
1.988 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
2.827 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
2.444 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
227.500 €
2.993 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
351.000 €
2.877 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
136.000 €
3.317 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.700 €
3.433 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
213.800 €
3.239 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.800 €
2.035 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 10