Pronađeno
27
4zida
350 €
4 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
203.999 €
1.407 €/m²
4.5 soba
·
145 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
845
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
216.300 €
845 €/m²
Petosoban
·
256 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300.000 €
2.000 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
2.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
330.000 €
2.773 €/m²
Petosoban
·
119 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Rumenka
45min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
319.300 €
1.140 €/m²
6 soba
·
280 m²
Novi Sad
›
Rumenka
6min
5min
10min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
298.700 €
1.978 €/m²
Petosoban
·
151 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2