Pronađeno
266
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
145.500 €
2.598 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
138.100 €
3.836 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
380.000 €
3.654 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
123.000 €
2.278 €/m²
Jednoiposoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250.000 €
3.906 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
123.700 €
3.255 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
122.000 €
2.440 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
5/10 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
135.000 €
2.647 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
106.500 €
3.550 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
251.000 €
3.691 €/m²
Troiposoban
·
68 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
441.000 €
3.000 €/m²
Petosoban
·
147 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
238.000 €
2.800 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
236.000 €
3.026 €/m²
Trosoban
·
78 m²
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
145.300 €
2.595 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
226.366 €
3.059 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
5/9 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
64.600 €
3.800 €/m²
Jednosoban
·
17 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj na:
cityexpert
4zida
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
122.760 €
1.949 €/m²
63 m²
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280.000 €
2.917 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
251.400 €
2.733 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
100.000 €
3.030 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 14