Pronađeno
266
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
9 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
12 €/m²
55 m²
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
8 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Rotkvarija
1min
3min
1min
13min
Pogledaj na:
cityexpert
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.000 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
218 m²
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
10 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
10 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
61 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
11 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
850 €
13 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
296.400 €
3.900 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
178.150 €
3.125 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
289.800 €
2.300 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
1.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
174.000 €
1.526 €/m²
Trosoban
·
114 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
145.000 €
2.900 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
192.000 €
4.000 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
190.000 €
2.159 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
74.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
1.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
266.400 €
1.800 €/m²
Četvorosoban
·
148 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
75.000 €
2.885 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 14