Pronađeno
266
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.145 €
3.518 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
369.000 €
3.355 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
6min
4min
1min
18min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
424.060 €
3.624 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
430.500 €
3.529 €/m²
Petosoban
·
122 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
3min
4min
2min
16min
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 14