Pronađeno
266
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.300 €
3.397 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
3.567 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
3.344 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
3min
4min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
124.440 €
2.765 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
3.833 €/m²
Garsonjera
·
36 m²
·
4/9 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
4min
4min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
139.975 €
2.545 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.100 €
2.538 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.575 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.260 €
2.612 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
3min
4min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
2.643 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.500 €
3.108 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
1min
2min
2min
17min
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.584 €
3.847 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
3min
1min
2min
16min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
3.125 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
3/9 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.808 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
2.877 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
4min
6min
1min
7min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
227.530 €
3.612 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
234.900 €
3.614 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
237.692 €
3.657 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
4.000 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
4/9 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
4.414 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Rotkvarija
3min
4min
2min
15min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 14