Pronađeno
115
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
412.000 €
2.497 €/m²
Troiposoban
·
165 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.900 €
3.206 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Popovica
4zida
300 €
6 €/m²
50 m²
·
8/6 sprat
Novi Sad
›
Popovica
6min
3min
21min
50min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
5 €/m²
660 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Popovica
6min
3min
21min
50min
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
6 €/m²
Trosoban
·
300 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
15
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
15 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
9 €/m²
230 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Popovica
6min
3min
21min
50min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
297.000 €
2.357 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.944 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400.000 €
2.878 €/m²
Trosoban
·
139 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
3.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450.000 €
3.814 €/m²
Trosoban
·
118 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700.000 €
1.580 €/m²
Petosoban
·
443 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
1.026 €/m²
Trosoban
·
194 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
551.000 €
3.673 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
922
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.600 €
922 €/m²
Petosoban
·
134 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.009.400 €
3.481 €/m²
Petosoban
·
290 m²
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.000 €
1.497 €/m²
151 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Popovica
6min
3min
21min
50min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
562.380 €
3.090 €/m²
6 soba
·
182 m²
·
7/2 sprat
Novi Sad
›
Popovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
793.100 €
2.044 €/m²
6 soba
·
388 m²
Novi Sad
›
Popovica
6min
3min
21min
50min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.490.000 €
4.686 €/m²
Petosoban
·
318 m²
Novi Sad
›
Popovica
8min
1min
20min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 6