Pronađeno
933
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120 €
3 €/m²
40 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80 €
4 €/m²
19 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
10 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
4.000 €
10 €/m²
Trosoban
·
421 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
8 €/m²
19 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
2.622 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
5min
4min
6min
26min
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
12 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
5min
3min
1min
17min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260 €
10 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
14 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
189.000 €
3.098 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
5min
5min
3min
22min
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260 €
11 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 45 od 47