Pronađeno
933
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.600 €
3.502 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
3.778 €/m²
Garsonjera
·
18 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.000 €
3.392 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.400 €
2.790 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
3.004 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
3.090 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.420 €
3.090 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.400 €
2.988 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
231.451 €
2.660 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.600 €
2.666 €/m²
Trosoban
·
94 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
239.600 €
2.692 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
2.415 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
243.300 €
2.616 €/m²
Trosoban
·
93 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.631 €
2.675 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.416 €
2.559 €/m²
Troiposoban
·
92 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.527 €
2.658 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
232.650 €
2.614 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
192.800 €
2.715 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.100 €
3.027 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.500 €
2.750 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 39 od 47