Pronađeno
933
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.650 €
2.719 €/m²
Troiposoban
·
76 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
285.000 €
2.209 €/m²
Petosoban
·
129 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
2.389 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
2.687 €/m²
Troiposoban
·
92 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
3.068 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
3min
3min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.700 €
3.204 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.500 €
3.089 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.570 €
3.688 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
269.350 €
2.835 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
1min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.297 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.400 €
3.244 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.300 €
2.788 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.460 €
3.193 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.505 €
3.619 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
2.833 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.350 €
2.872 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.280 €
2.796 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.131 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.250 €
3.128 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
3.571 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 38 od 47